Іспанський форвард Пако Алькасер забив 10 голів за 277 хвилин

16 жовтня 2018, 12:26
Футболіст вражає своєю результативністю в матчах за "Боруссію" і Іспанію

Алькасер забив Англії. Фото: AFP

Пако Алькасер в пошуках ігрової практики цього літа перейшов з "Барселони" до "Боруссії" Дортмунд на правах оренди. "Джмелі" зможуть викупити нападника за 20 млн євро.

Цього сезону він провів 3 матчі в Бундеслізі, кожен раз виходячи на заміну і в сумі награвши всього 81 хвилину. Тим не менш, він зумів 6 разів вразити ворота суперників. Також на його рахунку 1 гол в 1 матчі ЛЧ проти "Монако".

Успішна гра за клуб привернула увагу наставника збірної Іспанії Луїса Енріке. 48-річний фахівець довірив форварду місце в старті в матчі проти Уельсу. Пако не підвів тренера і оформив дубль.

У вчорашньому матчі Ліги націй проти Англії Алькасер вийшов на поле на 57-й хвилині матчу, а вже через 60 секунд забив черговий гол.

Таким чином, на рахунку Пако вже 10 голів в сезоні. На полі він провів 277 хвилин.

Нагадаємо, що іспанці програли Англії – 2:3 і зазнали першої домашньої поразки з 2003 року. За 15 років іспанці зіграли 38 матчів: 34 перемоги і 4 нічиї.

Нагадаємо, що сьогодні в Лізі націй збірна України зустрінеться в Харкові з командою Чехії. У випадку нічиєї наша команда достроково вийде до вищого дивізіону турніру. Початок поєдинку о 21:45. Ми проведемо онлайн-трансляцію матчу Україна – Чехія.