Іспанія не змогла обіграти швейцарців в спарингу перед ЧС-2018

4 червня 2018, 08:58
Учасники чемпіонату світу Іспанія і Швейцарія зіграли внічию у товариському матчі

Спаринг перед ЧС-2018. Іспанія -

Увечері в неділю відбувся товариський матч за участю двох збірних, які пробилися до фінальної стадії чемпіонату світу 2018 року в Росії і знаходяться в першій десятці рейтингу ФІФА. Зустріч збірних Іспанії і Швейцарії відбулася в Вільярреалі і завершилася внічию з рахунком 1:1.

Іспанська збірна вийшла вперед в першому таймі завдяки голу Альваро Одріосола (29-я хвилина), а в другому таймі команди Швейцарії зрівняла рахунок зусиллями Рікардо Родрігеса (61).

У рейтингу ФІФА збірна Швейцарії займає шосте місце, Іспанії – восьме.

Чемпіонат світу в Росії відбудеться з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 є на нашому сайті.

Спаринг перед ЧС-2018. Іспанія – Швейцарія – 1:1. фото AFP

Збірна Іспанії зіграє в одній групі з командами Португалії (Сочі, 15 червня), Ірану (Казань, 20 червня) та Марокко (Калінінград, 25 червня). Збірна Швейцарії на груповому етапі зустрінуться з командами Бразилії (Ростов-на-Дону, 17 червня), Сербії (Калінінград, 22 червня) і Коста-Ріки (Нижній Новгород, 27 червня).

Всі 32 збірні чемпіонату світу поділені на вісім груп по чотири команди в кожній. По дві команди з кожного квартету після групового етапу вийдуть до 1/8 фіналу. Турнірні таблиці всіх груп ЧС-2018 доступні на нашому сайті.

Інформація про всі збірні ЧС-2018 - статистика виступів на чемпіонатах світу, знакові матчі, інформація про тренера і інше.