Ісландія обіграла Албанію і піднялася на третє місце в групі відбору на Євро-2020

8 червня 2019, 18:18
Гол Йоханна Гудмундссона в середині першого тайму вирішив результат поєдинку в Рейк'явіку

/ Фото: AFP

Збірна Ісландії здобула перемогу над командою Албанії в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року. Зустріч, що пройшла в Рейк'явіку на стадіоні "Лаугардалсвеллур", завершилася перемогою господарів з рахунком 1: 0. Автором переможного голу став півзахисник збірної Ісландії Йоханн Гудмундссон, що на клубному рівні виступає за англійський "Бернлі". Він відзначився в середині першого тайму, після чого рахунок до фінального свистка не змінився.

Завдяки перемозі збірна Ісландії піднялася на третє місце в турнірній таблиці групи Н. Албанія опустилася на четверту позицію.

6 МОЛДОВА20021-80

Нагадаємо, збірна України розгромила Сербію з рахунком 5:0 у Львові. Це найбільша поразка балканської збірної в історії, а наша команда забила п'ять м'ячів вперше з 2009 року. Перемогу команді Андрія Шевченка принесли дублі Віктора Циганкова і Євгена Коноплянки, а Роман Яремчук забив свій дебютний гол у збірній.