"Інтер" переміг "Наполі" й повернув собі перше місце в чемпіонаті Італії

7 січня 2020, 00:14
Команда Антоніо Конте наздогнала "Ювентус" за очками і обійшла за різницею м'ячів

/ Фото: Reuters

У понеділок ввечері завершився 18-й тур чемпіонату Італії сезону 2019/20. У центральному матчі дня на знаменитому стадіоні "Сан-Паоло" на півдні країни зустрічалися "Наполі" та "Інтер". Команда з півночі Італії, з Мілана, досить впевнено переграла господарів з рахунком 3:1. Раніше ми писали, що хет-трик Роналду з хвостиком в матчі з "Кальярі" вивів "Ювентус" в лідери Серії А.

Під час перебування гравцями Антоніо Конте і Дженнаро Гаттузо представляли "Ювентус" і "Мілан", а зараз зійшлися як тренери "Інтера" і "Наполі" відповідно. Успіх виявився на боці більш досвідченого Конте. Вже до 33-ї хвилини дубль бельгійського форварда гостей Ромелу Лукаку забезпечив їм комфортну перевагу – 2:0. Правда, за п'ять хвилин до перерви польський нападник господарів Аркадіуш Милик один гол відіграв. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

У другій половині глядачі побачили лише один забитий м'яч, але місцевих фанів він не порадував. Молодий аргентинець Лаутаро Мартінес скористався помилкою захисника Костаса Маноласа і з близької відстані вразив ворота, встановивши остаточний рахунок – 3:1. До вашої уваги – кращі моменти другого тайму.

Цей успіх дозволив "Інтеру" повернути собі лідерство в чемпіонаті Італії. Хоча і міланська команда, і "Ювентус" набрали однакову кількість очок, підопічні Конте попереду за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів.

Читайте прогноз, розклад і результати 18-го туру Серії А.