"Інтер" відіграв у "Ювентуса" три голи, але не вийшов у фінал Кубка Італії

3 березня 2016, 00:37
Команда Роберто Манчіні відігралася після виїзної поразки, але поступилася в серії післяматчевих пенальті

Фото AFP

Матч-відповідь матч в 1/2 фіналу Кубка Італії між "Інтером" і "Ювентусом" подарував уболівальникам фантастичне видовище.

Перший матч команд в Турині завершився впевненою перемогою господарів – 3:0, і здавалося, що гра-відповідь перетвориться на просту формальність, проте футболісти "Інтера" думали по-іншому.

Вже на 16-й хвилині Марсело Брозовіч відкрив рахунок в матчі, на початку другого тайму Іван Перішич, а під кінець основного часу матчу все той же Брозовіч ударом з 11-метрової позначки забив третій гол, зробивши рахунок рівним за підсумками двоматчевого протистояння.

У серії післяматчевих пенальті більш вдалими виявилися футболісти "Ювентуса", єдиний неточний удар з точки завдав футболіст "Інтера" Родріго Паласіо, який влучив у поперечину.

У другій півфінальній парі "Мілан" за сумою двох зустрічі впевнено переграв третьолігову "Алессандрію" з рахунком 6:0 (1:0 і 5:0).

Фінальний матч відбудеться 21 травня на "Стадіо Олімпіко" в Римі.

"Інтер" – "Ювентус" – 3:0 (3:5, пен)
Голи: Брозовіч (16, 82, пен), Перішич (49)

"Інтер": Каррісо, Д`Амброзіо, Нагатомо, Сантон, Жезус, Кондогбіа (Біабіані, 46), Медель, Перішич, Брозовіч, Ляйіч (Паласіо, 75), Едер (Манай, 113).

"Ювентус": Нето, Ругані, Алекс Сандро, Ліхтштайнер (Бардзальї, 55), Бонуччі, Куадрадо, Ернанес (Лемін, 71), Стураро, Асамоа (Погба, 86), Дзадзен, Мората.

Попередження: Жезус (24), Стураро (37), Бонуччі (41), Д`Амброзіо (90), Перішич (90), Куадрадо (90), Лемін (93), Погба (98), Едер (102), Сантон (106), дзадзен (109).

"Мілан" – Алессандрія 5:0
Голи: Менез (20, 39), Романьйолі (24), Сабато (80, аг), Балотеллі (89)