Інтер – Мілан: онлайн головного дербі італійського футболу

5 лютого 2022, 19:29
5 лютого у 24 турі чемпіонату Італії зустрінуться два конкуренти за чемпіонський титул – Інтер зіграє проти Мілана. Стежте за матчем за допомогою нашого онлайну

Інтер vs Мілан / Фото: Getty Images

У суботу, 5 лютого, у 24-му турі чемпіонату Італії Інтер приймає Мілан. Міланське дербі стане справжньою окрасою туру. Матч розпочнеться о 19:00.

Де дивитись Інтер – Мілан

Ми проведемо текстову трансляцію матчу Інтер – Мілан. Стежте за поєдинком чемпіонату Італії у нашому онлайні.

ОНЛАЙН ІНТЕР-МІЛАН

90+7’

Кінець матчу

90+6’

Видалення

90+4’

90+2’

90+2’

Жовта картка

90’

88’

84’

84’

Заміна

80’

Заміна

80’

78’

Гол

77’

75’

Гол

75’

73’

Заміна

72’

70’

Заміна

70’

Заміна

67’

65’

61’

60’

58’

Заміна

57’

55’

53’

50’

46’

Заміна

45’

Початок другого тайму

45+3’

Перерва

45+1’

43’

39’

Гол

36’

36’

34’

29’

29’

26’

24’

23’

21’

19’

18’

15’

11’

10’

9’

6’

3’

1’

Початок матчу

Історія протистояння

Принципові суперники провели між собою 199 матчів у Серії А: 64 перемоги Мілана, 55 нічиїх та 76 перемог Інтера.

У п'яти останніх очних зустрічах Інтер здобув 3 перемоги, одну перемогу святкував Мілан, ще один поєдинок завершився внічию.

Команди зустрічалися у листопаді минулого року та закінчили матч унічию (1:1). Забивали лише гравці Інтера – Чалханоглу з пенальті та Де Врей у свої ворота.

Турнірна ситуація

Команда Сімоне Індзагі після 22-х зіграних матчів має в активі 53 очки та випереджає найближчих переслідувачів на чотири бали. Поки "нерадзуррі" має всі шанси для того, щоб захистити чемпіонський титул.

Мілан займає третій рядок у турнірній таблиці Серії А. Підопічні Стефано Піолі набрали 49 балів у 23 матчах.

Котирування на матч

Інтер є очевидним лідером зустрічі. Коефіцієнт на успіх "неррадзурі" становить 1,82, тоді як на Мілан – 4,30. Нічия ж оцінюється у 3.95. У відсотковому співвідношенні ймовірність подій така:

• перемога Інтера – 52%
  • нічия – 25%
  • перемога Мілана – 23%

Де дивитись матч

Матч Інтер – Мілан покаже у прямому ефірі сервіс Megogo. Пряма трансляція розпочнеться о 19:00.