"Інгулець" зумів відстояти нічию в матчі з "Маріуполем" в чемпіонаті України (відео)

25 жовтня 2020, 16:02
У зустрічі в Кропивницькому середняки обмінялися голами в стартові вісім хвилин

/ Фото: ФК "Інгулець"

У неділю трьома поєдинками завершується черговий ігровий день у вітчизняній Прем'єр-лізі. Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 7-го туру чемпіонату України. Першими на поле сьогодні вийшли дебютанти еліти з "Інгульця" і старожили з "Маріуполя".

Команди взяли з місця в кар'єр. Вже на шостій хвилині захисник Денис Балан ударом головою після навісу вивів колектив із смт Петрове вперед. Однак вже за дві хвилини 20-річний хавбек клубу з Донецької області Артем Бондаренко ударом зі штрафної площі відновив рівновагу – 1:1. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Читайте про те, що капітан "Ворскли" розповів про преміальні і втрачену перемогу над "Шахтарем".

У другій половині як суперники не старалися, але схилити шальки терезів на свій бік не змогли. Номінальні господарі непогано діяли на контратаках, а гості намагалися щось вичавити з територіальної переваги. Найкращий шанс принести "Маріуполю" перемогу упустив молодий форвард Данило Сікан.

Цікаво, що в семи матчах "Інгулець" п'ять разів зіграв внічию і поки тримається на 11-й позиції. "Маріуполь" набрав 11 очок і залишився на шостому місці, поступаючись "Колосу" за додатковими показниками. Тим більше, колектив з Ковалівки пізніше зіграє сьогодні з "Минаєм".