24 січня 2018, 21:53
Вранці 27 січня "гірники" вирушать в Дубай, де візьмуть участь в Dubai Cup

<p>Фото ФК "Шахтар"</p>

Увечері 24 січня донецький "Шахтар" прибув до столиці України. Паулу Фонсека надав команді два вихідних. У гравців буде можливість відпочити, провести час зі своїми сім'ями або в колі друзів.

Нагадаємо, що "Шахтар" у суботу в турецькому Белеку розписав мирову з чемпіоном Болгарії "Лудогорцем" (2: 2). У цьому спарингу наставник "гірників" Паулу Фонсека вдосталь поекспериментував зі складом.

А сьогодні "Шахтар" мінімально програв "Динамо" із Загреба. Єдиний гол на 67-й хвилині забив Ходжич після кидка від Джурасека.

Після зустрічі Паулу Фонсека прокоментував матч з "Динамо" і підбив підсумки 10-денного збору в Туреччині. Португалець вважає, що його команда провела цей період дуже продуктивно, і вона ще має багато часу для підготовки до офіційних матчів.

Вже вранці 27 січня "Шахтар" відправиться в Дубай, де буде готуватися до другої частини сезону. В ОАЕ "гірники" візьмуть участь в міжнародному турнірі Dubai Cup.

Суперниками донеччан будуть данський "Копенгаген" (30 січня), чеська "Славія" (3 лютого) і шведський АІК (7 лютого).