Гравці "Фенербахче" заробили чотири видалення за 10 хвилин

26 травня 2015, 23:06
У футболістів під кінець поєдинку чемпіонату Туреччини здали нерви

Футболісти турецького "Фенербахче", які не зуміли захистити титул чемпіона країни в цьому сезоні, вирішили відігратися на своєму суперникові.

У матчі 33-го туру чемпіонату проти "Істанбул Башакшехир" "канарки" примудрилися заробити чотири червоних картки за десять хвилин.

Все почалося на 83-й хвилині, коли Мехмет Топуз у боротьбі з суперником наступив йому на ногу. Після нього відзначився Бруно Алвеш, який зіграв рукою в своїй штрафній площі. Джанер Еркін вирішив довести арбітру його неправоту і пішов з поля слідом за своїм партнером. А вже в доданий арбітром час П'єр Вебо грубо зіграв в атаці проти суперника і відправився оглядати поєдинок з роздягальні.

У результаті зустріч завершилася нічиєю 2:2. Примітно, що до першого видалення "Фенербахче" вигравав з рахунком 2:1.