Гравець "Селтіка" за 2 млн євро розгромив "Ворсклу" в першому весняному турі УПЛ: відео

24 лютого 2019, 19:07
Три з чотирьох голів "Карпат" у ворота полтавчан забив Мар'ян Швед, який перейшов в шотландський клуб

Недільний матч "Ворскла" – "Карпати" завершився несподіваною перемогою гостей – 0: 4.

На 24-й хвилині рахунок відкрив львів'янин Ді Франко. А в другому таймі прийшла черга бенефісу Мар'яна Шведа, який відзначився тричі. На 52-й хвилині він ідеально виконав пенальті в ворота Шуста. Через три хвилини оформив дубль – Мар'ян на хибному замаху прибрав суперника, після чого увігнав м'яч у дальній нижній кут. А вже в доданий час дубль Шведа перетворився в хет-трик, коли українець, скориставшись передачею француза Йоди, знову переграв кіпера "Ворскли". Сенсаційні 4: 0 на користь "Карпат". І це на виїзді!