Гравець "Іллічівця" став третім членом сім'ї, який забив гол у матчах вищих ліг

9 березня 2015, 16:15
Батько і дід Руслана Зубкова також були футболістами

Руслан Зубков. Фото ФК "Іллічівець"

Забивши м'яч у ворота луганської "Зорі" захисник маріупольського "Іллічівця" Руслан Зубков продовжив гольову династію своєї сім'ї. Його дід – Віктор Зубков і батько – Владислав Зубков також відрізнялися забитими лігами в матчах вищих ліг.

Віктор Зубков ("Шахтар", "Чорноморець") свій дебютний гол забив 24 жовтня 1964-го у ворота московського "Спартака" на 85-й хвилині, виступаючи за донецький "Шахтар". У тій зустрічі гірники здобули велику перемогу – 3:0.

Владислав Зубков ("Металург" З, "Чорноморець", "Дніпро") прем'єрний гол провів у ворота одеського "Чорноморця", виступаючи за запорізький "Металург". Це сталося 30 березня 1992-го на 67-й хвилині зустрічі. Примітно, що на полі Владислав Зубков з'явився всього за 5 хвилин до гола, вийшовши на заміну. Правда, це взяття воріт не принесло перемогу запоріжцям – 1:1.