Гравець "Евертона" стане першим в Англії, покараним за симуляцію

21 листопада 2017, 18:40
З цього сезону симулянтів в Англії будуть карати відстороненням на дві гри

Футбольна асоціація Англії (FA) звинуватила форварда "Евертона" Умара Ніассе в симуляції в матчі 12-го туру чемпіонату Англії з "Кристал Пелас", повідомляється на офіційному сайті організації.

Зустріч, що пройшла 18 листопада, завершилася з рахунком 2: 2. На 5-ій хвилині Ніассе після контакту з суперником впав у штрафному "Кристал Пелас" і заробив з пенальті, який реалізував Лейтон Бейнс. Ніассе повинен відповісти на звинувачення до вечора вівторка.

Раніше було оголошено, що з сезону-2017/18 футболісти в англійській Прем'єр-лізі можуть бути дискваліфіковані на два матчі вже після гри. Спірний епізод окремо один від одного розглядають члени незалежної комісії, до якої входять колишній суддя, колишній тренер і колишній футболіст. Гравець отримає покарання, якщо члени комісії винесуть одноголосне рішення.

Раніше екс-форвард збірної Англії Пітер Крауч встановив нове рекордне досягнення в матчі "Сток Сіті" проти Брайтона (2:2). Крауч з'явився на полі з лави запасних, замінивши Шакірі на 74-ій хвилині поєдинку.

Огляд єврочемпіонатів: феєрія Коноплянки, провал Ярмоленко і повернення Ібрагімовича

Нагадаємо, що сьогодні гравець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко повторив знаменитий удар Зідана на тренуванні.