Граючий президент українського хокейного клубу феєрить на воротах: відео сейвів

7 березня 2020, 14:48
Неймовірна серія сейвів від граючого президента "Крижаних Вовків" в матчі проти "Білого Барса"

Андрій Хапков - воротар "Крижаних Вовків" / Фото: uhl.com.ua

Вчора в Білій Церкві свої останні матчі регулярного чемпіонату провели місцевий "Білий Барс" і столичні "Крижані Вовки". Матч видався напрочуд драматичним, а обидві команди проявили неймовірну силу духу, терпіння і прагнення до перемоги. Зустріч завершилася з рахунком 6:4 на користь "Білого Барса".

Свою неймовірну техніку проявили не тільки польові гравці, але і граючий президент столичного клубу голкіпер Андрій Хапков. Перший номер "Вовків" зробив серію воротарських сейвів, не дозволивши супротивникові відзначитися в своїх воротах.

Відзначимо, що саме ці два клуби складуть першу пару чвертьфіналістів плей-офф УХЛ. Розіграш серії стартує в Києві на домашній арені "Вовків" 11 березня о 17:30. Далі чвертьфінал переїде до Білої Церкви, де 14 березня о 13:00 команди проведуть матч-відповідь. У разі необхідності, також в Білій Церкві, команди проведуть третій вирішальний матч – поєдинок відбудеться 16 березня о 18:45.

Дивіться сюжет: історія близнюків-хоккеісток