Ібрагімович і Руні в плей-офф: завершився регулярний чемпіонат MLS

7 жовтня 2019, 10:23
12 команд зіграють в чвертьфіналі, ще дві стартують в плей-офф із півфіналу

/ Фото: Reuters

Підійшов до кінця регулярний чемпіонат Північноамериканської ліги футболу (MLS), який тривав із березня цього року. На першому місці в турнірній таблиці Східної конференції фінішував "Нью-Йорк Сіті", в 34 турах набрав 64 очки і випередив найближчого переслідувача в особі минулорічного тріумфатора змагання "Атланти Юнайтед" на 6 очок. "Філадельфія Юніон" (55) замкнула першу трійку. Команда Златана Ібрагімовича "Лос-Анджелес Гелаксі" стала п'ятою. Нагадаємо, що Златан Ібрагімович удостоїться пам'ятника в рідній Швеції.

У Західній конференції перше місце зайняв "Лос-Анджелес", який набрав 72 очки. "Сіетл Саундерс" (56) і "Реал Солт-Лейк" (53) розташувалися на другій і третій позиціях відповідно. Уейн Руні допоміг "Ді Сі Юнайтед" посісти п'яте місце і пробитися в плей-офф. До речі, нещодавно Руні висловив бажання почати лікуватися від алкогольної залежності.

"Нью-Йорк Сіті" і "Лос-Анджелес" на правах переможців регулярного чемпіонату не візьмуть участь в першому раунді плей-офф і зіграють вже в півфіналі. Пари 1/4 фіналу турніру виглядають таким чином: