Вистачило 24 секунди: гравець "МЮ" заробив найшвидшу жовту картку в історії Прем'єр-ліги

27 грудня 2019, 12:18
Футболіст "Юнайтед" відзначився грубістю в самому дебюті гри і покинув поле в перерві через травму

Скотт Мактоміней / Фото: Reuters

"Манчестер Юнайтед" вдома обіграв "Ньюкасл" в матчі 19-го туру АПЛ . Зустріч проходила на "Олд Траффорд" і завершилася з рахунком 4:1. На самому початку зустрічі гравець "МЮ" Скотт Мактоміней отримав жовту картку. Хавбеку винесли покарання на 24-й секунді. Це найшвидша жовта картка, показана за всю історію АПЛ з моменту фіксації точного часу порушень (з сезону 2006-07), повідомляє Opta.

Відзначимо, що Мактоміней пізніше отримав травму коліна і на другий тайм не вийшов. Після гри головний тренер "Дияволів" Уле-Гуннар Сульшер повідомив, що у шотландця пошкодження зв'язки коліна, але зазначив, що не знає ступінь серйозності. Сам же футболіст покидав "Олд Траффорд" на милицях.

Після цієї перемоги підопічні Уле-Гуннар Сульшера піднялися на 7-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії.

Раніше ми розповідали, що "Вест Хем" без Ярмоленко програв "Кристал Пелас" і опустився до "лузера". Команда Мануеля Пеллегріні поступилася в гостях з рахунком 2:1.

Також додамо, що "Тоттенхем" пропустив першим, але потім зробив камбек і піднявся на п'яте місце в таблиці . Команда Моурінью мінімально обіграла "Брайтон".