Найгірша команда минулого сезону показала оновлений болід Формули-1

11 лютого 2019, 21:34
У новому чемпіонаті команду представлятимуть Роберт Кубіца, Джордж Рассел і Ніколас Латіфі

/ Фото: Instagram

Команда Формули-1 "Вільямс" на своїх сторінках в соцмережах презентувала дизайн нового боліда. Нова модель має назву FW-42. У попередньому сезоні "Вільямс" посів останнє місце в Кубку Конструкторів. У новому чемпіонаті команду представлятимуть Роберт Кубіца, Джордж Рассел і Ніколас Латіфі. Нагадаємо, раніше стали відомі всі склади команд нового сезону Формули-1.

Додамо, що команда Формули-1 "Хаас" першою показала свій новий болід ще 7 лютого. Команда продемонструвала новий болід VF-19, розфарбований у чорно-золоту ліврею. Таке розфарбування була розроблена спільно з новим титульним спонсором "Хааса" – виробником енергетичних напоїв.

Раніше ми писали, що вперше в історії чемпіонат Формули-1 розпочнеться церемонією відкриття. Церемонія пройде в Мельбурні, на площі Федерації. Очікується, що її відвідають легендарні гонщики минулих років, а також, всі 20 пілотів і 10 керівників команд.

Нагадаємо, що в майбутньому в Формулі-1 можуть змінити розстановку машин на стартовій решітці. Зараз боліди розміщуються на відстані восьми метрів один від одного. Відстань можуть зменшити заради більш щільної боротьби на стартових метрах.