Хорватія мінімально обіграла Молдову перед стартом на Євро-2016

27 травня 2016, 23:33
Єдиний гол на 9-й хвилині забив Андрій Крамарич, динамівець Домагой Віда відіграв перший тайм

Хорватія мінімально обіграла Молдову. Фото facebook.com/cff.hns

Учасник фінальної стадії чемпіонату Європи 2016 року – збірна Хорватії – в товариському матчі, який пройшов у п'ятницю в хорватському містечку Копрівніца, з рахунком 1:0 обіграла команду Молдови.

Єдиний гол на дев'ятій хвилині забив нападаючий "Хоффенхайма" Андрій Крамарич. Захисник київського "Динамо" Домагой Віда вийшов у стартовому складі хорватської збірної і був замінений у перерві. Даріо Срна в матчі участі не брав.

Нагадаємо, що на Євро-2016 збірна Хорватії зіграє в групі D разом з командами Іспанії, Чехії і Туреччини.

Наставник хорватської збірної Анте Чачіч на підготовчий збір перед Євро-2017 викликав 27 футболістів, проте вже через кілька днів заявку необхідно буде скоротити до 23 прізвищ.

Споживання пива, рівень життя і вартість футболістів: всі рейтинги напередодні Євро-2016.