Хорватія лише в серії пенальті перемогла Данію і вийшла на Росію в 1/4 фіналу ЧС-2018

1 липня 2018, 23:54
Хорвати реалізували три пенальті, а данці – лише два

Хорватія - Данія. фото AFP

У вечірній сесії другого ігрового дня 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 збірна Хорватії зустрічалася з національною командою Данії. Як і в матчі Іспанія – Росія, справа дійшла до післяматчевої серії пенальті, де сильнішими виявилися підопічні Златко Даліча (3: 2). Основний час завершився з рахунком 1: 1. Наш сайт вів текстову онлайн трансляцію матчу Хорватія – Данія з фото та коментарями.

Перший тайм Хорватія і Данія почали дуже жваво. Вже на першій хвилині матчу підопічні Оге Харейде повели в рахунку завдяки голу захисника "Гаддерсфілда" Матіаса Йоргенсена. Проте хорвати дуже швидко оговталися і відновили паритет: через три хвилини після серії рикошетів у штрафному майданчику датчан м'яч потрапив у ноги до Маріо Манджукіча, який без проблем розстріляв володіння Каспера Шмайхеля.

Швидкий і веселий початок зустрічі змусив обидві команди на деякий час взяти перепочинок. В цілому, "шашкові" більше володіли м'ячем і ще до перерви мали кілька непоганих моментів вийти вперед, але як неточність підводила підопічних Златко Даліча, так Шмейхель виручав датчан на стрічці.

У другій половині зустрічі глядачі змушені були спостерігати вкрай нудний футбол. Вже на хвилині десь 60-й стало ясно, що справа йде до екстра-тайму. У кінцівці другого додаткового тайму хорвати отримали чудову можливість не доводити справу до футбольної лотереї: арбітр призначив пенальті за фол Матіаса Йоргенсена на Анте Ребічі. Але Лука Модріч не зміг з "точки" переграти Каспера Шмайхеля.

І все таки в серії післяматчевих пенальті сильнішою виявилася саме балканська команда – 3 проти 2 точних пострілів. Хорватія виходить в 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018, де зіграє з Росією.

Хорватія – Данія 1: 1 (3: 2 – по пенальті)

Голи: М. Йоргенсен, 1 – Манджукіч, 4.

Хорватія: Субашич, Врсалько, Ловрен, Віда, Стрініч (Піваріч 81), Брозовіч (Ковачич, 71), Ракітіч, Ребич, Модріч, Перішич (Крамаріч, 97), Манджукіч (Бадель, 108)

Данія: Шмайхель, М. Йоргенсен, Крістенсен (Шене, 46), Кьяер, Кнудсен, Ділейні (Крон-Делі, 98), Еріксен, Дальсгор, Поульсен, Корнеліус (Йоргенсен, 66), Брейтуейт (Сісто, 106)

Попередження: М. Йоргенсен

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 є на нашому сайті.