Хокейний ЧС-2017: чехи в овертаймі дотиснули Норвегію

11 травня 2017, 19:49
Хокеїсти збірної Чехії в овертаймі перемогли команду Норвегії в груповому етапі ЧС-2017

Чехія - Норвегія - 1:0. Фото AFP

<p>Чехія – Норвегія – 1:0. Фото AFP</p>

Хокеїсти збірної Чехії в овертаймі перемогли команду Норвегії в матчі групового етапу чемпіонату світу, який проходить у Кельні і Парижі.

Зустріч пройшла в четвер у столиці Франції і завершилася перемогою чехів з рахунком 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0). Автором єдиної шайби став Ян Koварж, який відзначився на 62-й хвилині.

Після цієї перемоги збірна Чехії набрала 7 очок після чотирьох матчів і вийшла на третє місце в таблиці групи В. Норвежці також з 7 очками займають четверту сходинку.

У наступному матчі турніру чехи 12 травня зіграють зі збірною Словенії, а команда Норвегії зустрінеться на наступний день з хокеїстами з Фінляндії.

Раніше сьогодні збірна Росії в групі А всуху обіграла команду Данії (3:0).