Хокейний чемпіонат світу: шведи громлять Білорусь, а господарі дотиснули німців

5 травня 2018, 00:20
Перший день хокейного ЧС-2018 в Данії: чемпіони громлять Білорусь 5:0, Данія по буллітах обіграла Німеччину

Шведи розгромили Білорусь на хокейному ЧС-2018. фото AFP

У Данії завершився перший день чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні. У турнірі беруть участь 16 кращих команд, які розділені на дві групи по вісім команд. За чотири з кожної групи вийдуть в плей-офф ЧС-2018. У п'ятницю відбулися матчі Росія – Франція (7: 0), США – Канада (5: 4 по буллітам), Швеція – Білорусь (5:0) і Данія – Німеччина (3:2 по буллітах).

Про денні матчі ми вже писали: американці дотиснули Канаду, а Росія громить Францію.

Збірна Швеції з великим рахунком обіграла команду Білорусі. Зустріч групи A завершилася з рахунком 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) на користь шведів, в складі яких шайбами відзначилися Ліас Андерссон (10-а хвилина), Густав Нюквіст (10-а), Маттіас Янмарк-Нюлен (24-а), Рікард Ракелль (34-а) і Міка Зібанежад (57-а). Шведський голкіпер Магнус Хеллберг відбив 27 кидків.

У паралельному вечірньому матчі господарі турніру данці в серії післяматчевих беллітов здолали команду Німеччини. Основний час матчу і овертайм завершилися з рахунком 2:2.