ХК "Донбас" встановив рекорд чемпіонату України

16 січня 2018, 21:11
Донецький клуб здобув розгромну перемогу над "Галицькими Левами"

Фото ХК "Донбас"

Матч 30 туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги "Донбас" проводив на домашній арені "Альтаїр", куди приїхали "Галицькі Леви".

Донецькі хокеїсти вже в першому періоді встановили комфортний для себе рахунок, а в наступному тільки збільшили відрив. В останньому періоді "Леви" зуміли закинути "шайбу престижу", але піти від розгромної поразки їм не вдалося.

Цей матч став історичним для всього українського клубного хокею – обігравши новояворівський колектив, "Донбас" оновив свій же рекорд за кількістю перемог в чемпіонатах України поспіль.

"Донбас" – "Галицькі Леви" – 9: 1 (3: 0, 4: 0, 2: 1)

Шайби: 1: 0 Шпак (Захаров), 4:22, 2: 0 Луговий (Кузьмик), 14:55 3: 0 Костиков (Захаров, Лялька), 15:59, 4: 0 Кузьмик (Матвієнко – більш.) , 21:09, 5: 0 Лялька (Захаров), 22:18, 6: 0 Фірсов (Коваленко), 22:56 7: 0 Лялька (більш.), 34:01, 8: 0 Александров (Коваленко, Денискін ), 43:35, 8: 1 Арабов (Муртіщев), 46:46, 9: 1 Захаров (Костиков – більш.), 50:20.

Нагадаємо, що в минулому матчі "Донбас" побив рекорд результативності УХЛ в поточному сезоні, розгромивши з двозначним рахунком "Вовків".

В рамках туру відбудеться ще два матчі. Детальніше ми розповідали в анонсі туру Української хокейної ліги.

14 січня стали відомі кращі хокеїсти місяця в чемпіонаті України. Нагороди отримали гравці "Донбасу", "Кременчука" і "Білого Барса".