ХК "Донбас" на старті чемпіонату України всуху розгромив "Білий Барс"

26 вересня 2015, 15:18
Голкіпер Євген Напненко оформив перший у поточній першості

Фото ХК "Донбас"

У Дружківці відбувся матч першого туру чемпіонату України між ХК "Донбас" і " Білим Барсом " з Білої Церкви.

У першому періоді дуже гідно у воротах " Білого Барса " діяв Сергій Люльчук , пробити якого вдалося лише після швидкої комбінації Руслана Ромащенко та Володимира Чердака . Перший своїм пасом " відрізав " захисників і голкіпера " барсів " , а другий – вразив уже порожній кут воріт .

Тиск донецької команди посилилося в другій третині гри. Дубль вдалося оформити горищі, потім екс- партнер Володимира по " Молодій Гвардії " захисник Данило Скрипець вразив ворота гостей, четверта шайба в матчі – на рахунку Микити Буценка – сина головного тренера " Білого Барса" .

Піймавши кураж, в завершальному періоді підопічні Анатолія Степанищева засмутили суперника ще п'ять разів. Забивали Сергій Варламов , Всеволод Толстушко , Віктор Захаров, Сергій Бабинець і Сергій Кузьмик . Підсумкова велика перемога з рахунком 9 : 0 дозволила "Донбасу " взяти дебютні три очки в чемпіонаті, а голкіперу Євгену Напненко оформити перший в поточній першості !

"Донбас" – "Білий Барс" – 9:0 (1:0, 3:0, 5:0)

Нагадаємо, що завтра 27 вересня відбудеться другий матч першого туру чемпіонату України "Донбас" – "Білий Барс" , початок гри о 13:00 .