Хет-трик Борячука в матчі "Зірка" – "Маріуполь"

18 лютого 2018, 20:20
Відео всіх голів у матчі 20 туру української Прем'єр-ліги

У матчі 20 турі української Прем'єр-ліги "Маріуполь" розгромив "Зірку". Поєдинок пройшов у Кропивницькому в неділю і завершився з рахунком 3: 0 на користь гостей.

Всі три м'ячі забив один футболіст – хет-триком відзначився 21-річний Андрій Борячук, який грає в "Маріуполі" на правах оренди з "Шахтаря".

На 9-ій хвилині Борячук вдало зіграв на добиванні, відправивши м'яч точно в кут воріт суперника. На 25-ій хвилині Андрій розстріляв голкіпера "Олімпіка" потужним ударом з гострого кута після грубої помилки захисника. У другому таймі Борячук в дотик реалізував вихід один на один.

"Маріуполь" набрав 29 очок і займає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату України. У "Зірки" залишилося 18 очок (дев'яте місце).

Нагадаємо, в стартовому матчі 20-го туру "Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Харкові. По два голи забили Факундо Феррейра і Марлос, ще один м'яч на рахунку Віктора Коваленко.

У заключному поєдинку туру "Динамо" обіграло "Олімпік" з рахунком 1: 0. Динамівці забили єдиний гол на 24-ій хвилині, коли після штрафного у виконанні Морозюка м'яч відскочив від Мораеса до Циганкова, а той результативно пробив по воротах. Голкіпер "Олімпіка" доторкнувся до м'яча, але врятувати свою команду не зміг.