Хет-трик Борячука дозволив "Маріуполю" розгромити "Зірку"

18 лютого 2018, 17:16
П'ята команда чемпіонату України здобула впевнену виїзну перемогу в Кропивницькому

"Зірка" - "Маріуполь" - 0:3. Фото fcmariupol.com

У матчі 20 турі української Прем'єр – ліги " Маріуполь " розгромив " Зірку " . Поєдинок пройшов у Кропивницькому в неділю і завершився з рахунком 3 : 0 на користь гостей .

Всі три м'ячі забив один футболіст – хет – триком відзначився 21 – річний Андрій Борячук , який грає в " Маріуполі " на правах оренди з " Шахтаря " .

" Маріуполь " набрав 29 очок і займає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату України . У "Зірки" залишилося 18 очок ( дев'яте місце ) .

"Зірка" – "Маріуполь" – 0: 3 (0: 2)
Голи : Борячук ( 10 ) , Борячук ( 26 ) , Борячук ( 57 )
Жовті картки : Дедечко ( 31 ) , Болбат ( 57 )

Нагадаємо, в стартовому матчі 20-го туру "Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Харкові. По два голи забили Факундо Феррейра і Марлос , ще один м'яч на рахунку Віктора Коваленка .

"Сталь" почала другу половину сезону з перемоги над "Олександрією". Доля поєдинку вирішилася у другому таймі . При цьому господарі поля двічі вразили ворота суперника з різницею в п'ять хвилин .

Онлайн туру в українській Прем'єр-лізі: наш футбол повертається . Розклад , результати і трансляції всіх матчів 20 – го туру української Прем'єр – ліги .