Хемілтон знову кращий, Феттель втрачає три позиції на Гран-прі США

20 жовтня 2018, 10:30
Британець виявився найшвидшим у другій практиці, а Феттель, Гасли і Харлті понесли покарання

Себастьян Феттель. Фото AFP

Пілот команди Формули – 1 " Мерседес " Льюїс Хемілтон показав найкращий час у другій практиці Гран -прі США . Британець проїхав краще коло за 1 хвилину 48,716 секунди . Другим став гонщик " Торо Россо " П'єр Гасли ( 1.49,728 ) , а замкнув трійку кращих Макс Ферстаппен з " Ред Булл " ( 1.49,798 ). Хемілтон був  найшвидшим і в першій практиці в США.

Неприємністю завершилася перший вільний заїзд для претендента на чемпіонство Себастьяна Феттеля. Пілот "Феррарі" був оштрафований на стартовій решітці Гран-прі США. Німець втратив три позиції через те, що по ходу першої практики недостатньо сповільнилося на трасі, коли були вивішені червоні прапори. Феттель не вклався в мінімально допустимий час подолання відрізка траси.

Також відзначимо, що пілоти "Торо Россо" П'єр Гаслі і Брендон Хартлі будуть стартувати з кінця пелотону в гонці Гран-прі США. Як повідомляє F1i, на машинах обох гонщиків були встановлені оновлені двигуни "Хонди". Ці заміни зроблені понад ліміт, тому гонщики покарані позбавленням ряду позицій на стартовій решітці.

Третя практика стартує сьогодні о 20:55 за київським часом, а кваліфікація – о 23:50. Гонка Гран-прі США відбудеться в неділю, початок – о 21:00. За чотири етапи до кінця сезону Хемілтон випереджає найближчого переслідувача в особистому заліку на 67 очок і долю чемпіонства може вирішити вже в ці вихідні
.

Раніше повідомлялося, що Льюїс Хемілтон завоював ювілейний 80-й поул на Гран-прі Японії. Друге місце зайняв його напарник Валттері Боттас , третє – гонщик " Ред Булл " Макс Ферстаппен .

Нагадаємо, що росіянам не дали купити команду Формули-1, хоча вони пропонували більше грошей." Форс Індія " була продана за 117 мільйонів доларів , хоча російська компанія давала 160 млн .