Хемілтон з рекордом виграв другу практику Гран-прі США

21 жовтня 2017, 09:31
Британець поліпшив свій час з першої практики майже на дві секунди

Фото AFP

Британський пілот команди "Мерседес" Льюїс Хемілтон став кращим у другій вільній практиці 17-го етапу чемпіонату Формули-1 Гран-прі США.

Хемілтон, який раніше показав найкращий час у першій вільній практиці, і в другій посів перше місце з результатом 1 хвилина 34,668 секунди – це абсолютний рекорд траси в Остіні. Другим став голландець Макс Ферстаппен (1.35,065) з "Ред Булл", третім – німець Себастьян Феттель (1.35,192) з "Феррарі".

Кваліфікація Гран-прі США відбудеться в суботу.

Старт гонки в США, яка відбудеться в неділю, дасть легендарний легкоатлет Усейн Болт. До речі, імена пілотів перед гонкою Гран-прі США буде оголошувати відомий боксерський ринг-анонсер Майкл Баффер.

Минулого тижня пілот "Хааса" Ромен Грожан спільно зі своєю дружиною Маріон-Жоллі випустив книгу рецептів. До неї увійшли 46 рецептів, а складена вона була за підтримки кращих шеф-кухарів Франції.

Нагадаємо, з'явилися шокуючі подробиці про здоров'я семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера. Можливо, найближчим часом гонщика перевезуть на лікування в Штати.