Хемілтон показав найкращий час у першій практиці Гран-прі США

20 жовтня 2017, 22:44
Британець на частки секунди випередив Себастьяна Феттеля і Вальттері Боттаса

Фото AFP

Британський пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон показав найкращий час у першій вільній практиці 17-го етапу чемпіонату Формули-1 Гран-прі США, який проходить в Остіні.

У п'ятницю лідер чемпіонату став кращим з часом 1 хвилина 36,335 секунди. Другим став німецький пілот "Феррарі" Себастьян Феттель (1.36,928), третім – фін Вальттері Боттас з "Мерседеса" (1.36,979).

Друге тренування Гран-прі США відбудеться в п'ятницю о 22:00.

Старт гонки в США, яка відбудеться в неділю, дасть легендарний легкоатлет Усейн Болт. До речі, імена пілотів перед гонкою Гран-прі США буде оголошувати відомий боксерський ринг-анонсер Майкл Баффер.

Минулого тижня пілот "Хааса" Ромен Грожан спільно зі своєю дружиною Маріон-Жоллі випустив книгу рецептів. До неї увійшли 46 рецептів, а складена вона була за підтримки кращих шеф-кухарів Франції.

Нагадаємо, з'явилися шокуючі подробиці про здоров'я семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера. Можливо, найближчим часом гонщика перевезуть на лікування в Штати.