Халеп і Девіс повторили рекорд Australian Open

20 січня 2018, 10:09
Тенісистки зіграли 48 геймів, як Рубін і Санчес-Вікаріо 1996 року

Після матчу. Фото: AFP

Перша ракетка світу румунка Симона Халеп обіграла американку Лорен Девіс в матчі третього кола жіночого одиночного розряду Australian Open-2018. Поєдинок завершився з рахунком – 4:6, 6:4, 15:13 на користь Сімони.

В цілому тенісистки зіграли 48 геймів. Цей показник є повторенням рекорду Відкритого чемпіонату Австралії. 1996 року американка Чанда Рубін і іспанка Аранча Санчес-Вікаріо в чвертьфіналі турніру також провели 48 геймів. Ту зустріч виграла Рубін – 6:4, 2:6, 16:14.

Крім того, матч Халеп – Девіс став третім за тривалістю жіночим поєдинком на Australian Open. Тенісистки провели на корті 3 години 44 хвилини. Рекорд належить матчу четвертого кола AO-2011 між італійкою Франческою Скьявоне і росіянкою Світланою Кузнєцовою (6:4, 1:6, 16:14). Та зустріч тривала 4 години 44 хвилини.

До речі, Роджер Федерер встановив також рекорд на Australian Open. Швейцарський тенісист дістався до третього кола мельбурнского "Шолома" в 19-й раз.

Нагадаємо, в Мельбурні залишився тільки один представник нашої країни. В українському дербі Еліна Світоліна перемогла Марту Костюк.

До слова, після жеребкування турніру українка Еліна Світоліна стала головною фавориткою на перемогу на Australian Open. До трійки фавориток також входять Сімона Халеп і Кароліна Плішкова.