"Хаддерсфілд Таун" завдав "Манчестер Юнайтед" першої поразки в чемпіонаті

21 жовтня 2017, 19:08
Новачок Прем'єр-ліги обіграв на своєму полі підопічних Жозе Моурінью

Депуатра забив другий гол "МЮ

У 9 турі англійської Прем'єр-ліги новачок турніру "Хаддерсфілд Таун" завдав "Манчестер Юнайтед" першої поразки в чемпіонаті.

Зустріч в Хаддерсфілді завершилася з рахунком – 2: 1 на користь господарів поля.

Господарі відкрили рахунок на 28-й хвилині, коли у швидкій контратаці Аарон Муй першим встиг на добивання. А через п'ять хвилин воротар "Гаддерсфілда" Йонас Лоссль вибив м'яч на Лорана Депуатра, який спочатку обіграв захисника, потім де Хеа і вразив порожні ворота.

"МЮ" скоротив відставання в рахунку на 78-й хвилині після голу Маркуса Рашфорда, однак отримати хоча б нічию підопічним Жозе Моурінью не вдалося.

Нагадаємо, що
воротаря збірної Англії пограбували вдруге за місяць. Спочатку у Джо Харта викрали автомобіль , а потім відібрали гаманець , годинник і смартфон .

Вчора в рамках 9-го туру чемпіонату Англії "ВестХем " з Хартом в складі на своєму стадіоні розгромно поступився " Брайтону " ( 0 : 3 ) . Голами відзначилися Гленн Мюррей двічі і Хосе Іскердо .

Раніше, на цьому тижні, "Лестер" звільнив головного тренера Крейга Шекспіра, після провального старту команди в Прем'єр – лізі .