Гвардіола: "Шахтар" – одна з кращих команд, проти якої я коли-небудь грав"

27 вересня 2017, 01:01
Наставник "Манчестер Сіті" – про матч Ліги чемпіонів проти "Шахтаря"

Хосеп Гвардіола. Фото AFP

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола похвалив донецький "Шахтар" (2:0) після матчу другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, "гірники" на рівних провели перший тайм проти англійського гранда, проте "городянам" вдалося забити швидкий гол на початку другого тайму. Потім Серхіо Агуеро упустив шанс подвоїти перевагу своєї команди, не зумівши переграти Пятова з 11-метрової точки. А остаточний рахунок у матчі встановив Рахім Стерлінг на останній хвилині зустрічі.

"Шахтар" – одна з кращих команд, проти якої я коли-небудь грав. Їх стилю дуже важко протистояти. Вони прекрасно контролюють м'яч, а коли він дістається Тайсону, Марлос, Бернарду і особливо Фреду, то одним пасом може організуватися атака. Чудова командна швидкість попереду, швидкі передачі властиві майже всім футболістам, наприклад, Ісмаїлі і іншому фул-беку.

"Шахтар" добре організований в обороні. Всі ці фактори змушують мене пишатися своїми футболістами і цією перемогою. Не зіграй ми так агресивно, без такого пресингу, ми б не перемогли цю команду", – сказав Гвардіола каналу "Футбол-1".

Нагадаємо, що раніше в матчі Юнацької ліги УЄФА "Манчестер Сіті" завдав поразки "Шахтарю".

Гол: де Брейне (48), Стерлінг (90)