Група Е Ліги чемпіонів: БАТЕ б'є "Рому", "Барса" рятується в матчі з "Байєром"

29 вересня 2015, 23:56
Білоруси на своєму полі обіграли "Рому" 3:2, а "Барселона" насилу обіграла німецький "Байєр" – 2:1

Луїс Суарес забив переможний гол у матчі "Барселона" - "Байєр" (2:1). Фото AFP

У вівторок були зіграні матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів. У групі Е білоруський БАТЕ на своєму полі обіграв італійську "Рому" з рахунком 3:2. Всі три м'ячі гравці БАТЕ забили в перші півгодини гри: Стасевич забив на 8-й хвилині, а Младенович оформив дубль (12 і 31 хвилини). Гості відповіли голами Жервіньо і Торосідіса у другому таймі.

В іншому матчі групи "Барселона" на своєму полі до 80-ї хвилини поступалася в матчі з "Байєром", в складі якої відзначився Пападопулос. Але на 80-й і 82-й хвилинах Сержі Роберто і Луїс Суарес забили і дозволили "Барсі" набрати три очки.

"Барселона" – "Байєр" 2:1 (0:1)

Голи: Серхі Роберто (80, Суарес (82) – Пападопулос (22)

"БАТЕ" – "Рому" 3:2 (3:0)

Голи: Стасевич (8), Младенович (12), Младенови (30) – Жервіньо (66), Торосідіс (82)