Гроза авторитетів: "Зоря" сенсаційно обіграла "Шахтар"

21 вересня 2014, 18:58
Луганський клуб завдав чемпіону України першої поразки в поточному сезоні

Фото ФК "Шахтар"

Луганська " Зоря " , відібравши очки в минулому турі у київського " Динамо " , сенсаційно обіграла донецький " Шахтар " у матчі 7 – го туру чемпіонату України .

Команди почали поєдинок активно , проте до реальних загроз воротам справа доходила рідко – позначалася погода. Перший небезпечний момент створила " Зоря " – Будковський пробивав головою, але трохи не влучив .

На 9 -й хвилині Мірча Луческу змушений був бажати вимушену заміну – замість травмованого Кривцова на поле вийшов Ракицький.

В цілому , в першій половині гри луганчани виглядали активнішими , що вилилося в забитий гол перед свистком на перерву . Правда , не обійшлося без помилки з боку суперника – Іван Ордець віддав передачу Фреду , в спину яким дихав суперник . Бразилець у дотик відпасував Каніболоцькому , на якого вже йшов Будковський . Голкіпер вибив м'яч прямо на Малишева, який точним ударом вразив ціль .

В перерві Луческу вирішив поміняти Фреда і випустив на поле Алекса Тейшейру , а вже через 1 хвилин після початку другої 45 – хвилинка наставник " Шахтаря " змушений був зробити останню заміну – в єдиноборстві з суперником пошкодження отримав Бернард , хоча зам бразилець був незадоволений своєю заміною , покинувши поле в районі кутового прапорця .

Другий тайм почався з гарного моменту у " Зорі" – Карваваев вийшов майже один на один , проте його удар парирував Каніболоцький . Надалі Караваєв змарнував ще кілька вигідних моментів відзначитися в сьогоднішньому матчі .

На 73-1 хвилині " гірники " мали найреальніший шанс зрівняти рахунок – Олександр Гладкий відгукнувся на навіс від Тайсона , проте його удар прийшовся прямо у воротаря " Зорі".

Кінцівка поєдинку пройшла під акомпанемент атак " гірників " , проте зрівняти рахунок їм не вдалося .

" Зоря " здобула першу перемогу над " Шахтарем " з 1993 року , коли двічі в сезоні перегравала " гірників " з рахунком 1 : 0

"Шахтар" – "Зоря" - 0: 1
Гол: Малишев ( 42 ) .

"Шахтар":Каніболоцький , Срна , Кривцов ( Ракицький , 11 ) , Ордець , Шевчук , Степаненко , Фред ( Тейшейра , 46 ) , Бернард ( Тайсон , 55 ) , Коста , Адріано , Гладкий.

"Зоря": Шевченко , Каменюка ( Ярмаш , 83 ) , Вернидуб , Пилявський , Гнатович , Малишев , Сегбефія , Малиновський ( Ліпартія , 67 ) , Караваєв , Любенович , Будковський .

Попередження:Срна ( 37 ) , Ракицький ( 89 ) – Малишев ( 34 ) , Будковський ( 66 ) , Сегбефія ( 90 ) ..

7 тур чемпіонату України: час, котирування, ТБ, результати, таблиця