Грізманн пояснив, чому не святкував свій гол у ворота Уругваю на ЧС-2018

6 липня 2018, 21:35
Франція перемогла Уругвай і першою вийшла в півфінал мундіалю

Антуан Грізманн. фото AFP

Збірна Франції обіграла Уругвай в 1/4 фіналу чемпіонату світу 2018 року і стала першим півфіналістом турніру. Перемогу команді Дідьє Дешама принесли голи Рафаеля Варана і Антуана Грізманна. Гравець "Атлетіко" не святкував свій забитий м'яч, чим викликав інтерес у публіки. Після матчу Грізманн, якого визнали найкращим гравцем зустрічі, пояснив свою поведінку.

"Тому що я професійний гравець. Коли я починав грати, то один уругваєць мене навчив, що добре і що погано в футболі. Я дуже поважаю цю країну. І тому не став радіти голу", – сказав Антуан.

Нагадаємо, що Варан відзначився після штрафного у першому таймі, а Грізманн забив після перерви, використавши помилку голкіпера збірної Уругваю Муслери. Огляд матчу Уругвай – Франція – 0: 2.

В даний момент йде другий півфінальний матч ЧС-2018, в якому зустрічаються збірні Бразилії та Бельгії. Після півгодини гри бельгійці виграють в два голи. Онлайн Бразилія – Бельгія доступний на нашому сайті.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.