Грецька помста по-українськи: Шахов забив м'яч своєму колишньому клубу

25 січня 2021, 09:42
АЕК і ПАОК розійшлися нічиєю, але команда колишнього Днепрянин знаходиться вище в таблиці

Євген Шахов / Фото: АЕК Греція

Вчора ввечері в чемпіонаті Греції відбулося протистояння команд з групи лідерів. У Салоніках ПАОК і АЕК розійшлися нічиєю – 2:2, а перший м'яч у гостей з Афін забив український півзахисник Євген Шахов. Це його другий гол у 16 матчах сезону. Наприкінці минулого року команду Чигринського і Шахова в четвертий раз очолив "Венгер" з Іспанії.

30-річний уродженець Дніпропетровська завершив зусилля партнерів уже на 18-й хвилині, перегравши воротаря з близької дистанції. АЕК і вдруге виходив вперед у рахунку на початку другого тайму, але на 70-й хвилині на табло встановилися остаточні цифри. Дивіться огляд поєдинку і голи Шахова в ворота своєї колишньої команди.

Євген провів на полі 87 хвилин, його співвітчизник Дмитро Чигринський увійшов в гру на 86-й. Transfermarkt оцінює хавбека в 1,5 мільйона євро, а захисника – в 500 тисяч.

Після 18 турів АЕК посідає друге місце з 37 очками, ПАОК залишився на четвертому з 36. Лідирує ж зі значним відривом "Олімпіакос" (48 пунктів).

Нещодавно дружина українського футболіста-мільйонера влаштувала стриптиз на день народження.