Гран-прі Бразилії: Росберг виграв першу сесію вільних заїздів

7 листопада 2014, 16:02
Німецький гонщик Формули-1 Ніко Росберг став найкращим у першій практиці Гран-прі Бразилії

Ніко Росберг показав найкращий час на Гран-прі Бразилії вранці в п'ятницю. фото AFP

Німецький пілот команди Формули-1 "Мерседес" Ніко Росберг показав найкращий час у першій сесії вільних заїздів передостаннього етапу сезону – Гран-прі Бразилії.

В п'ятницю на трасі "Інтерлагос" німець показав найкращий час кола – 1 хвилина 12,764 секунди. Другим став партнер Росберга по команді британець Льюїс Хемілтон (+0,221), російський гонщик "Торо Россо" Данило Квят (+0,959) показав третій час.

Трохи пізніше в п'ятницю пройде друга сесія вільних заїздів. В суботу відбудуться третя сесія і кваліфікація, а завершиться уїк-енд недільною гонкою.