"Говерла" – "Карпати": перше видалення і перша нічия у новому сезоні

27 липня 2014, 18:55
Західноукраїнське дербі в Ужгороді завершилося бойовою нічиєю – 2:2

"Говерла" - "Карпати" 2:2

В матчі першого туру чемпіонату України"Говерла " і "Карпати " зіграли у результативну нічию. Поєдинок у неділю в Ужгороді завершився з рахунком 2:2.

На 15 -й хвилині ветеран українського чемпіонату Максим Шацьких прямим ударом зі штрафного вивів " Говерлу " вперед.

Гості зрівняли рахунок на 61 -й хвилині: точним ударом після прострілу Худоб'яка відзначився Тарас Пучковський . А на 74 -й хвилині словенський захисник "Карпат " Грегор Балажіц головою замкнув подачі з кутового і вивів львів'ян вперед.

Проте вже через кілька хвилин новачок "Говерли" румунський захисник Олександру Тудос красивим обвідним ударом з меж штрафного відправив м'яч у дальню " дев'ятку " воріт "Карпат" , відновивши рівність в рахунку – 2:2.

На 88 -й хвилині грузинський півзахисник Муртаз Даушвілі з фолом зупинив Максима Фещука , який вибігав один на один з воротарем "Карпат". Арбітр Юрій Мосейчук показав пряму червону картку – першу в чемпіонаті 2014 / 15 .

"Говерла " і "Карпати " набрали в першому турі по одному очку. Ця нічия стала першою в поточному чемпіонаті.