Гонку переслідування першого етапу Кубка світу з біатлону виграв Фуркад

3 грудня 2017, 17:16
Французький біатлоніст виграв пасьют на етапі Кубка світу в Естерсунді. Артем Прима фінішував 24-м

Мартен Фуркад. Фото AFP

Француз Мартен Фуркад виграв гонку переслідування на етапіКубка світу з біатлону 2017/18 в шведському Естерсунді.

Фуркад в недільній гонці на 12,5 км допустив один промах на першому вогневому рубежі і фінішував з результатом 30 хвилин 12,2 секунди . Другим став словенець Яків Фак ( 2 промахи , +40,8 секунди ) . Замкнув трійку кращих ще один француз Кентен Фійон Майї ( 2 промахи , +42,1 секунди ) .

Єдиний представник України в гонці Артема Прима , який з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах відстав від переможця на 2 хвилини і 11 секунд , зайняв в підсумковому протоколі 24 – е місце .

Раніше в Естерсунді пройшла гонка переслідування у жінок.Українка Юлія Джима, яка завоювала вже дві медалі, на другій стрільбі тричі промахнулася і втратила шанси навіть на топ – 10 . Краще за всіх з наших піднялася Олена Підгрушна – з 28 на 9 місце . А ось Валя Семеренко , незважаючи на чисту стрільбу , додала лише шість позицій в порівнянні зі спринтом .

Нагадаємо , що сьогодні стало відомо про те , що напередодні Олімпіади-2014 колишній заступник міністра спорту Росії Юрій Нагорних просив підмінити чисту пробу української біатлоністки Віти Семеренко на брудну.