Гонку переслідування на Кубку світу з біатлону виграла Доротея Вірер

26 січня 2019, 16:14
Доротея Вірер виграла гонку переслідування на етапі КС у Антерсельві, Старих – 13-а

/ Фото: Getty Images

Італійська біатлоністка Доротея Вірер перемогла в гонці переслідування на домашньому етапі Кубка світу в Антерсельві. Доротея Вірер фінішувала першою з часом 29 хвилин 20,1 секунди (2 промахи). Друге місце зайняла німкеня Лаура Дальмаєр (+6,0 секунди; 1 промах), третє – італійка Ліза Віттоцці (+16,2 секунди; 2 промахи).

Українську команду в цій гонці представляла лише Анастасія Меркушина, яка стартувала 35-ю. На жаль, впоратися з висотою Антхольца Насті не вдалося. У гонці переслідування українка не зуміла зловити свою стрільбу, допустила незвично багато для себе штрафу, і з п'ятьма колами по 150 метрів з четвертого рубежу фінішувала на тому ж 35-му місці.

DNS Валя Семеренко

Нагадаємо, що лідер загального заліку Кубка світу з біатлону норвежець Йоханнес Бьо виграв спринтерську гонку в Антерсельві, кращий український результат – 11-е місце Артема Прими. Також в ТОП-20 потрапив Дмитро Підручний. А ось Руслан Ткаленко і Артем Тищенко виявилися за межами ТОП-60.