Голи українців вивели "Гент" і "Кортрейк" в чвертьфінал Кубка Бельгії

5 грудня 2018, 15:04
Роман Яремчук забив сьомий гол у сезоні, Андрій Бацула – перший

Роман Яремчук. Фото kaagent.be

Ударно провели вчорашні матчі 1/8 фіналу Кубка Бельгії українські легіонери Роман Яремчук ( "Гент") і Андрій Бацула ( "Кортрейк"). Обидва забили по голу, кожен з яких став переможним, і вивели свої команди в чвертьфінал. Ще шість матчів 1/8 фіналу відбудуться сьогодні і завтра. Причому сьогодні зіграють свої поєдинки "Сент-Трюйден" нашого Романа Безуса (21:30 за київським часом) і "Генк" нашого Руслана Малиновського (21:45 за київським часом).

Форвард збірної України Яремчук вийшов в стартовому складі "Гента" в матчі з "Беєрсхот-Вілрейк" і відкрив рахунок голам на 18-й хвилині. В кінці першого тайму господарі забили другий м'яч, а в компенсований час другого тайму – третій. Гол українця став переможним, він відіграв 90 хвилин, а ось захисник Ігор Пластун не потрапив в протокол.

Повний матч проти "Зульте-Варегема" відіграв і лівий захисник Андрій Бацула, який влітку 2018 роки перебрався до "Кортрейка" з "Олександрії". Матч закінчився з рахунком 1: 0, єдиний м'яч – на рахунку нашого співвітчизника (39-а хвилина).

Для Яремчука це вже сьомий гол у всіх офіційних турнірах сезону, для Бацули – перший