Голи і моменти матчу Україна – Хорватія – 0:2

10 жовтня 2017, 01:00
Збірна України програла вирішальну битву за вихід в плей-офф ЧС-2018

Україна - Хорватія - 0:2. фото AFP

Збірна України з футболу не поїде на чемпіонат світу 2018 року, який пройде в Росії. У Києві у вирішальному поєдинку, в якому нас влаштовувала тільки перемога, наша команда "всуху" програла збірній Хорватії – 0:2. Відігравши відмінний перший тайм з великою кількістю моментів, у другому наша команда пропустила два м'ячі від Андрія Крамаріча. Segodnya.ua провів онлайн-трансляцію матчу Україна – Хорватія.

Моменти першого тайму:

Моменти другого тайму:

Після матчу тренер збірної України Андрій Шевченко заявив, що команда зробила крок вперед, незважаючи на результат. Національна команда фінішувала на третьому місці в відборі на ЧС-2018.

Півзахисник Тарас Степаненко розповів, що в другому таймі йому не вистачало підказок від партнерів.

Півзахисник Євген Коноплянка вважає, що в матчі з хорватами збірної України не вистачало нападника. "Наприклад, Артема Кравця. Щоб чіплятися за м'яч попереду", – говорить хавбек "Шальке".

Відзначимо, що безпосередньо на ЧС-2018 з нашої групи пробилася Ісландія, яка стала найменшою за населенням країною, яка пробивалася на чемпіонат світу.