Голи і моменти матчу "Баварія" – "Реал" – 1:2

26 квітня 2018, 09:12
"Реал" переміг "Баварію" у півфіналі Ліги чемпіонів, поєдинок у відповідь буде зіграний 1 травня

"Реал" на виїзді здобув вольову перемогу над мюнхенською "Баварією" в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Зустріч в середу в Мюнхені завершилася з рахунком 2:1 на користь мадридського клубу. На гол футболіста "Баварії" Джошуа Кімміха (28-я хвилина) "Реал" відповів забитими м'ячами Марсело (44) в кінцівці першого тайму і Марко Асенсио (57) у другому.

Через травми у "Баварії" матч не змогли дограти і були замінені Арьєн Роббен і Жером Боатенг, у "Реала" – Даніель Карвахаль. В середині другого тайму арбітр відмінив гол Кріштіану Роналду: португалець підіграв собі рукою, приймаючи складний м'яч.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві. У другому півфіналі зустрічаються "Ліверпуль" і "Рома", в своєму першому поєдинку англійці перемогли з рахунком 5:2.

"Баварія" – "Реал" 1:2 (1:1)
Голи: Кіммі (28 – Марсело (44); Асенсио (57)

"Баварія": Ульрайх; Боатенг (Зюле, 34); Хуммельс; Рафінья; Хаві Мартінес (Толіссо, 75); Кіммі; Роббен (Тьяго Алькантара, 8); Мюллер; Рібері; Родрігес Х.; Левандовскі Р.

"Реал": Навас К .; Варан; Карвахаль (Бензема, 67); Марсело; Серхіо Рамос; Каземіро (Ковачич, 83); Кроос; Лукас Васкес; Модріч; Роналду; Іско (Асенсіо, 46)

Наш сайт провів текстовий онлайн матчу "Баварія" – "Реал".