Голи динамівського інтернаціоналу: хто відрізнився в своїх збірних

22 листопада 2018, 15:41
У національних і молодіжних збірних своїх країн їздили дев'ять легіонерів УПЛ

Динамівець Беньямін Вербич забив гол в матчі збірних Словенії та Норвегії. фото AFP

Завершилася пауза, відведена в другій декаді листопада під матчі збірних, а футболісти повертаються в свої клуби. У чемпіонаті України найбільше представництво гравців у збірних інших країн виявилося у "Динамо". Троє киян грали за національні збірні, півзахисник молодіжної Даніїи Міккель Дуелунд забив гол у матчі Іспанія – Данія – 4:1 . І зіграв також з командою Англії (1:5)

В активі словенця Беньяміна Вербича 90 хвилин і гол з Норвегією (1:1), а також 72 хвилини в грі з Болгарією (1:1). Втім, збірній Словенії це не допомогло – команда вилетіла в останній за рангом дивізіон, а повний розклад Ліги націй – хто піднявся і хто знизився – ми вже давали.

Угорець Тамаш Кадар зіграв 90 хвилин з Естонією (2:0) і перший тайм з Фінляндією (2:0). Його збірна піднялася в сильніший дивізіон.

У спарингу з Чехією (0:1) і матчі Ліги націй з Португалією (1:1) зіграв по 90 хвилин за збірну Польщі Томаш Кендзера. А ось хорват Йосип Пиварич і з Іспанією, і з Англією в Лізі націй не грав.

"Шахтар" делегував двох легіонерів. Давид Хочолава зіграв 90 хвилин з Андоррою (1:1) і вийшов на заміну на 86-й хвилині з Казахстаном (2:1). Збірна Грузії теж піднялася в сильніший дивізіон.

Збірна Бразилії U-20 задіяла півзахисника гірників Маркіньоса Сіпріано – в спарингу з Колумбією (0:0) він вийшов на заміну на 71-й хвилині.

За збірну Азербайджану 71 хвилину з Фарерами (2:0) і 90 хвилин з Косово (0:4) відіграв Павло Пашаєв з "Олександрії".

А Джойскім Дава з "Маріуполя" туристом проїхався в збірну Камеруну. Він не грав ні у відборі на Кубок африканських націй з Марокко (0:2), ні в спарингу з Бразилією (0:1). Проте наживо спостерігав за тим, я отримав травму зоряний форвард "ПСЖ" Неймар.