Голландія принизила діючих чемпіонів іспанців у першому матчі ЧС-2014

13 червня 2014, 23:59

Третій гол Роббена. Фото AFP

Вже у другий день мундіалю зустрілися фіналісти ЧС-2014 – Іспанія і Голландія. "Помаранчеві" хотіли взяти реванш за поразку в ПАР. І вже на восьмій хвилині мали відкривати рахунок – Снейдер вийшов один на один, але безхитрісно пробив у Касільяса.

На 13-й хвилині вже Дієго Коста повинен був більше витискувати в штрафний, але пішов в зайвий обіграш і втратив шанс для розстрілу голландських воріт.

А на 26-й хвилині Дієго Коста "намалював" пенальті, картинно впавши в штрафній. Хабі Алонсо запустив м'яч щільно зі штангою, кіпер не дістав.

Зате Сіллессен дістав на 43-й хвилині, коли Давид Сілва вийшов один на один з голкіпером і спробував його перекинути, але Яспер кінчиками пальців відбив м'яч. Тут же послідувала атака "помаранчевих", Блінд зліва подав у штрафну і ван Персі в красивому стрибку, метрів з 13, головою пробив Касільяса.

А другий тайм став бенефісом Голландії. Фантастична гра і феєрична перемога. На 53-й хвилині пройшла передача в штрафну на Роббена, той прийняв м'яч, в дотик прибрав двох захисників і пробив повз падаючого Ікера.

На 64-й хвилині голландці забили третій м'яч. Після навісу в штрафну ван Персі поборовся з Касільясом і не дав тому вибити м'яч кулаком, а на дальній штанзі м'яч проштовхнув у ворота, що врізався у стійку, де Врей.

А на 72-й хвилині "ляпнув" Касільяс. Ікер, після пасу назад, спробував обіграти ван Персі – і поплатився!

Крапка була поставлена на 80-й хвилині. Роббен стартував ще на своїй половині поле, пішов від двох захисників, обіграв Касільяса і забив п'ятий гол у ворота Іспанії.

У кінцівці Ікер потягнув ще два найскладніших удари. Але і п'ять пропущених голів для чемпіонів світу – це забагато.

Іспанія – Голландія – 1:5

Голи: Алонсо, 27, 1:0, пен. – Ван Персі, 44, 72, Роббен, 53, 80, де Врей, 64 (1:3).

Попередження: Касільяс, 65 – де Гузман, 25, де Врей, 41, ван Персі, 66.