Голландці нокаутували Мексику наприкінці зустрічі

29 червня 2014, 21:13
Вирішальним став пенальті у компенсований арбітром час

Хунтелаар реалізував пенальті і вивів Нідерланди у чвертьфінал. Фото AFP

Голландці проскочили у чвертьфінал Чемпіонату світу в Бразилії! До 88-ї хвилини "помаранчеві" програвали мексиканцям, але зуміли наприкінці зустрічі забити двічі і перемогти – 2:1.

Мексиканці вийшли вперед у дебюті другого тайму: красивий м'яч на свій рахунок записав Джовані Дос Сантос, ефектно пробивши із-за меж штрафного точно в кут! Варто зазначити, що мексиканці часто "бомбардували" голландців ударами здалеку.

Двічі під час матчу арбітр зустрічі відправляв команди на водопій, дозволений ФІФА у разі, якщо температура повітря перевищує 30 градусів.

У другому таймі здавалося, що голландці вже нічого не зможуть змінити, однак вони зуміли: на 88-й хвилині Снейдер гарматним ударом відправив м'яч у кут воріт чудового Очоа. А ще через кілька хвилин Роббен заробив пенальті, який реалізував Хунтелаар.

Всі новини, результати, розклад матчів, фоторепортажі й таблиці Чемпіонату світу в Бразилії дивіться на нашій сторінці про ЧС-2014.