Гол Ярмоленка оцінили: Андрій визнаний кращим гравцем матчу "Вест Хем" – "МЮ"

22 вересня 2019, 18:26
Вінгер збірної України удостоївся звання Man of the Match від авторитетного порталу Whoscored

/ Фото: AFP

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко визнаний кращим гравцем матчу англійської Прем'єр-ліги "Вест Хем" – "Манчестер Юнайтед", в якому його команда перемогла з рахунком 2:0.

Як ми писали, саме Ярмоленко забив перший гол в матчі "Вест Хем" – "Манчестер Юнайтед", на 44-й хвилині обігравши найдорожчого захисника планети. Прийнявши м'яч після передачі Феліппе Андерсона, українець обіграв Гаррі Магуайра і пробив лівою точно в дальній кут воріт Давіда Де Хеа.

За підсумками матчу "Вест Хем" – "МЮ" (2:0) авторитетний портал Whoscored саме Андрію Ярмоленку поставив найвищий бал серед гравців обох команд. Український вінгер, замінений за хвилину до кінця основного часу, удостоївся оцінки 8,0.

Це вже другий результативний удар українця за "молотобійців" в нинішньому сезоні. Нагадаємо, м'яч Ярмоленка в ворота "Норвіча" був визнаний кращим голом "Вест Хема" в серпні.

Як ми писали, сьогоднішній гол в ворота "МЮ" – особливий для Андрія Ярмоленка з тієї причини, що в минулому сезоні він вже забивав у ворота манкуніанців, але згодом той гол переписали на гравця "МЮ" Лінделофа як автогол. Тоді "Вест Хем" переміг 3:1.

Раніше ми розповідали, що Ярмоленко поступився Зінченку статусом найдорожчого українського футболіста.Після голів у ворота Нігерії і Литви вартість гравця "МанСіті" зросла до 30 мільйонів євро. Тоді як навпроти Ярмоленко залишився цінник в 20 млн євро. Однак якщо Андрій продовжить так само, позиції Зінченка в цьому рейтингу можуть опинитися під загрозою.