Гол Циганкова приніс "Динамо" перемогу над "Олімпіком"

18 лютого 2018, 19:33
Кияни знову наблизилися до "Шахтаря" на відстань трьох очок

"Динамо" - "Олімпік" - 1:0. Фото fcdynamo.kiev.ua

У заключному поєдинку 20 туру української Прем'єр-ліги "Динамо" обіграло "Олімпік". Матч пройшов у неділю в Києві на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 1: 0 на користь команди Олександра Хацкевича.

Динамівці забили єдиний гол на 24-й хвилині, коли після штрафного у виконанні Морозюка м'яч відскочив від Мораеса до Циганкова, а той результативно пробив по воротах. Голкіпер "Олімпіка" доторкнувся до м'яча, але врятувати свою команду не зміг.

Після цього матчу в активі "Динамо" стало 42 очки – на три менше, ніж у лідируючого "Шахтаря". У "Олімпіка" залишилося 25 очок (сьоме місце).

"Динамо" – "Олімпік" – 1: 0 (1: 0)
Гол: Циганков (24)
Жовті картки: Кадар (26), Бурда (31), Шепелєв (70), Кедзера (75), Ротань (83) – Парцванія (56
),

Нагадаємо, в стартовому матчі 20-го туру "Шахтар" розгромив "Чорноморець" в Харкові. По два голи забили Факундо Феррейра і Марлос , ще один м'яч на рахунку Віктора Коваленка .

"Сталь" почала другу половину сезону з перемоги над "Олександрією". Доля поєдинку вирішилася у другому таймі . При цьому господарі поля двічі вразили ворота суперника з різницею в п'ять хвилин .

Онлайн туру в українській Прем'єр-лізі: наш футбол повертається . Розклад , результати і трансляції всіх матчів 20 – го туру української Прем'єр – ліги .