Глава ФІФА показав травму воротаря збірної Хорватії президенту цієї країни

7 липня 2018, 23:14
Джанні Інфантіно показав гостям віп-ложі стадіону в Сочі місце, яке травмував Даніель Субашіч

Джанні Інфантіно демонструє травму. Фото:

Президент Міжнародної федерації футболу ( ФІФА ) Джанні Інфантіно показав гостям віп – ложі стадіону в Сочі , яку травму , можливо , отримав голкіпер збірної Хорватії Даніель Субашіч в чвертьфінальному матчі чемпіонату світу проти Росії . Основний час матчу Росія – Хорватія завершився внічию 1 : 1 , ми проводимо текстовий онлайн поєдинку .

Інфантіно підняв ногу і провів по м'язу , зобразивши травму задньої поверхні стегна .

Воротар збірної Хорватії Даніель Субашіч " смикнув " м'яз на останній хвилині основного часу , коли замін у Хорватії більше не залишилося . Кілька хвилин надавали допомогу лікарі хорватської команди своєму гравцеві і він зміг продовжити зустріч . Відзначимо , що якщо додатковий час матчу завершиться також внічию , то останній учасник півфіналу чемпіонату світу вирішиться в серії пенальті .

Матч Росія – Хорватія на ТБ показує канал "Інтер":повний список каналів доступний на нашому сайті .

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повнийрозклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.