Гібралтар забив Хочолаві перші голи у відборі Євро-2020: огляд феєричного матчу

16 жовтня 2019, 09:43
Грузія лише за шість хвилин до кінця основного часу вирвала перемогу в поєдинку з аутсайдером групи

/ Фото: Twitter

Збірна Гібралтару забила свої перші м'ячі в відборі Євро-2020. Це сталося в домашньому матчем з грузинами, в якому гибралтарцев, програючи 0:2, зуміли зрівняти рахунок – 2:2. Проте набрати історичне перше очко в кваліфікації чемпіонату Європи Гібралтару не вдалося: за шість хвилин до кінця основного часу Грузія вирвала перемогу – 3:2.

Зазначимо, що в складі збірної Грузії весь матч проти Гібралтару провів центральний захисник "Шахтаря" Давид Хочолава, який під час зустрічі виклопотав від судді жовту картку.

Огляд матчу Гібралтар – Грузія (2:3)

Гібралтар – Грузія – 2: 3
Голи:
Кассаіаро, 66, Чиполіно, 74 – Хараішвілі, 10, Канкава, 21, Квілітая, 84
Гібралтар: Голдуін – Брітт, Оліверо, Чиполіно (Барнетт, 82), Муель – Хассан (Ернандес, 81), Сарджент, Де Барр, Уокер (Понс, 90), Чиполіно – Кассіаро
Грузія: Лорія – Хочолава, Грігалава, Наваловскій (Кверквелія, 90), Какабадзе – Казаїшвілі, Канкава, Шенгелія, Ананідзе, Хараішвілі (Кітейшвілі, 61) – Лобжанідзе (Квілітая, 68)

5 ГІБРАЛТАР60062-190

Нагадаємо, на Євро-2020 вже вийшли шість збірних – крім України, яка обіграла в Києві Португалію, це команди Іспанії, Бельгії, Італії, Польщі та Росії.

Як ми писали раніше, екс-гравець "Реала" Макелеле поділився думкою про збірну України."У вас хороше покоління. Але Францію Шеві не обіграти", – заявив знаменитий француз, який свого часу виступав разом із Шевченком в "Челсі", після перегляду матчу Україна – Португалія (2: 1) на трибунах НСК "Олімпійський".