Гібралтар вдруге поспіль програв 0: 7 у відборі на Євро-2016

11 жовтня 2014, 20:48
Уже в перші 20 хвилин Роббі Кін оформив хет-трік і став найрезультативнішим нападаючим в історії відборів на ЧЄ

У другому турі відбірного турніру Євро – 2016 збірна Гібралтару знову розгромно програла . Поєдинок в суботу в Дубліні проти збірної Ірландії завершився з рахунком 0 : 7 !

Уже в перші 20 хвилин Роббі Кін оформив хет – трік ( 6 , 14 і 18 хвилини) , ставши найрезультативнішим футболістом в історії відборів на чемпіонати Європи. Ще два м'ячі забив Джеймс Макклін , по м'ячу забили Уеслі Хулахан і Джордан Перес ( автогол ) .

Роббі Кін став кращим бомбардиром в історії відборів чемпіонату Європи

Збірна Гібралтару вперше в своїй історії приймає участь у відборі чемпіонату Європи. У першому матчі групи D ця команда на своєму полі поступилася збірній Польщі з рахунком 0 : 7 .

У паралельному матчі групи D Шотландія на своєму полі мінімально обіграла Грузію – 1 : 0 .