Німеччина в суперматчі обігрує Алжир і виходить у чвертьфінал

1 липня 2014, 01:39
Команди подарували вболівальникам незабутнє видовище

Месут Озіл. Фото AFP

Німеччина і Алжир розіграли справжній трилер з нервовою кінцівкою , проте алжирцям не вистачило сил , щоб вирвати перемогу в іменитого суперника.

Гра збірної Алжиру в першій половині гри стала справжнім сюрпризом , як і гра німців. Підопічні Вахіда Халілходжича шокували суперника своєю нахабністю вже на перших хвилинах , коли Слімане втік на побачення з Нойером . Не чекаючи на такого нахабства від суперника , німці впали в ступор , який тривав у команди Льова майже до свистка на перерву.

За цей час Алжир встиг забити гол , проте арбітр скасував його через офсайд. Алжирці своїх опонентів по всьому полю. Напевно, тільки Нойєр не помилявся у збірної Німеччини. Однак і він міг не виручити команду після удару Мостефа , але м'яч після рикошету від Боатенга все ж розминувся з воротами.

Лише під кінець тайму німці вирівняли гру , створивши кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. У більшості випадку небезпека виникала після дальніх ударів і невпевненої гри воротаря алжирців , який кілька разів відбив м'яч перед собою. Один з таких моментів не зумів реалізувати Маріо Гетце – М'Біа зумів виправити свою помилку.

На другий тайм німці вийшли із зовсім іншим настроєм – перерва пішла на користь підопічним Лева . Алжирці , відповідно, перейшли на контратаки. Шюррле , Швайнштайгер і Мюллер по черзі втратили кілька вигідних моментів , щоб відкрити рахунок в матчі. Особливо жарко біля воріт алжирців було в останні 10 хвилин , однак Раїс М'Болі грав безпомилково .

Розв'язка мату наступила в перші хвилини додаткового часу . Мюллер прорвався по флангу і віддав пас на Шюррле на лінію воротарського майданчика , який п'ятою перевів м'яч у дальній кут воріт М'Болі . На передостанній хвилині матчу Озіл зробив рахунок 2:0 і практично поховав усі надії алжирців , проте через хвилину Слімані повернув інтригу в матчі , замкнувши навіс від Фегулі . Але для того , щоб зрівняти рахунок алжирцям не вистачило ні сил , ні часу.

Німеччина – Алжир – 2:0
Голи:Шюррле ( 92 ) , Озіл ( 119 ) , Слімані ( 120).

Німеччина: Мануель Нойер , Філіп Лам , Шкодран Мустафі ( Самі Хедіра , 70 ) , Пер Мертезакер , Жером Боатенг , Месут Озіл , Маріо Гетце ( Андре Шюррле , 46 ) , Бастіан Швайнштайгер ( Крістоф Крамер , 109 ) , Бенедикт Хеведес , Тоні Кроос , Томас Мюллер.

Алжир: Раїс М'Болі , Аїсса Манді , Ессаїд Белькалем , Фавзі Гулям , Рафік Халліш ( Маджид Буггера , 97 ) , Мехді Мостефа , Сафір Тайдер ( Ясин Браімі , 78 ) , Мехді Ласен , Софіан Фегулі , Ель- Арбі Судані ( Абдельмумене Джабу , 100 ) , Іслам Слімані .

Попередження:Рафік Халліш ( 42 ) , Лам ( 107).